Інтернет-маркетинг не стоїть на місці і постійно змінюється в міру вдосконалення технологій. У цю сферу активно впроваджуються можливості машинного навчання і штучного інтелекту, удосконалюючи процес арбітражу трафіку. Арбітраж передбачає купівлю трафіку з подальшим його перепродажем і отриманням прибутку. Інструменти, отримані арбітражниками завдяки ШІ та МО, зробили їхню роботу набагато ефективнішою.
Про основні принципи функціонування ШІ та МО можна прочитати в статті, яку опублікували AffCommunity.
Які технології застосовуються сьогодні в арбітражі трафіку, яким чином вони впливають на роботу вебмайстрів, які переваги забезпечує їх використання?
Підвищення прибутку
Підвищення точності таргетингу забезпечує збільшення рентабельності РК. Також цьому сприяють такі фактори, як оптимізація ставок, вибір найефективніших каналів трафіку. Від точності прогнозів системи залежать шанси арбітражника на підвищення прибутку за мінімальних витрат.
Швидкість і точність
Машинне навчання має ширші можливості, ніж у людини. Для арбітражу це має велике значення, тому що швидкість реакції на користувацьку поведінку і зміни ринку в цій сфері мають величезне значення для успіху РК.
Масштабованість
Новітні технології забезпечують просте, швидке масштабування РК. Завдяки використовуваним алгоритмам, проводиться одночасний аналіз тисяч різних показників, що забезпечують зручність їх використання для тих арбітражників, які обробляють значні обсяги трафіку. Особливе значення все це має для міжнародних організацій, яким доводиться брати до уваги багато факторів локального характеру.
Постійне поліпшення результатів
Відбувається постійне поліпшення алгоритмів МО, їх вдосконалення. У міру збільшення обсягу оброблюваних ними даних, точність їхніх рекомендацій і прогнозів збільшується, що робить кожну наступну рекламну кампанію ефективнішою за попередню, оскільки дає змогу використовувати під час її проведення накопичений досвід.
Приклади використання в арбітражі трафіку
Ці технології нині використовують багато людей, які займаються арбітражем трафіку. Як приклад можна навести автоматизовані системи управління РК: Фейсбук Ads Manager, SmartBidding від Гугл та ін., що автоматично регулюють ставки шляхом застосування прогнозів про ефективність. Можна навести й інші приклади: Keitaro, Voluum, що оптимізують РК з використанням технологій штучного інтелекту. Вони надають вебам допомогу у виявленні оптимальних креативів, запобіганні кліків шахраїв.